کسب درآمد از اینترنت (1)کسب درآمد از اینترنت


روشی رو که در حال حاضر میخواهیم به شما معرفی کنیم ، یکی از ساده ترین و پر سود ترین راهها برای کسب درآمد بالا از اینترنت است . در این روش شما تنها با عضویت رایگان در سایتی که در زیر به شما معرفی میشود و کلیک بروی لینک تبلیغاتی که به شما داده میشود میتوانید در ازای مشاهده ی هر تبلیغ 1 دلار دریافت کنید . این سایت میانگین در روز به شما 14 - 20 لینک تبلیغاتی میدهد که شما با مشاهده روزانه اونها میتونید روزی 14 تا 20 دلار درآمد کسب کنید . به همین راحتی ، پس از اینکه درآمد شما به سقف 1000 دلار رسید و با درخواست پرداخت پورسانت برای سایت ، میتونید این مبلغ رو بروی یکی از حساب های paypal و یا AlertPay ( که هر دو از حسابهای اینترنتی معتبر میباشند ) دریافت کنید.هر زمان که نیاز به این حساب ها داشته باشید میتوانید از طریق شرکتهای ایرانی معتبر و یا خود ما این حساب های اینترنتی را باز کنید . روش ثبت نام و توضیحات بیشتر در زیر قرار داده شده .

مرحله اول :‌
جهت ثبت نام در این سایت ابتدا بروی لینک فوق کلیک کنید : لطفا اینجا را کلیک کنید و یا بر روی بنر بالا کلیک نمایید. پس از وارد شدن به سایت در منوی بالایی سایت بروی گزینه Register و یا همان create account کلیک کنید .

 
کسب درآمد از اینترنت


مرحله دوم : ( ثبت نام )
پس از وارد شده به صفحه وارد کردن مشخصات ، به ترتیب اطلاعات زیر را از شما میخواهند که پر کنید .
- Username ( نام کاربری ) : در این قسمت میبایست یک نام کاربری برای خود انتخاب کنید ، که میتواند شامل حروف و عدد نیز باشد .
- Password ( رمز عبور ) : در اینجا یک رمز عبور برای نام کاربری خود انتخاب می کنید .
- Verify Password ( بازبینی رمز عبور ) : رمز عبوری را که انتخاب کردید مجددا در این قسمت میبایست وارد کنید .
- Referrer ( معرف ) : این قسمت بصورت اتوماتیک پر شده و معین کننده معرف شما میباشد . ( شما برای ثبت نام نیاز به معرف دارید ، که در این قسمت billgits بعنوان معرف شما جهت ثبت نام اعلام شده است ).به هر حال اگر ما سیستم کسب در آمد خوب و مورد اطمینانی را به شما معرفی کرده ایم پس منطقی هست که ما از این معرفی درصدی را به کمک شما از آن خود کرده باشیم,شما هم پس از ثبت نام میتوانید مثل ما از این مزیت بهره مند شوید.
- Your Name (‌ نام شخصی ) : نام و نام خانوادگی خود را در این قسمت بصورت لاتین وارد کنید .
- Your E-mail Address ( پست الکتریکی شما ) : در این قسمت یک ایمیل معتبر وارد کنید ، زیرا پس از این مرحله ایمیل تائید به آن ارسال میشود .
- Country ( کشور ) : کشور خود را مشخص کنید . در میان کشورها ایران نیز موجود میباشد .
- I accept the Terms of Service ( قبول قرارداد و شرایط )‌ : در این قسمت گزینه Yes , I Accept را انتخاب کنید .
در آخر بروی کلید Create Account کلیک کنید . در صورتی که تمامی اطلاعات رو کامل و صحیح پر کرده باشید به صفحه ی دیگری شما را ارجاع میدهد که در آن به شما اعلام میشود که ، ثبت نام با موفقیت انجام شد و میبایست برای تکمیل و تائید ثبت نام ایمیل خود را چک کنید و بروی لینکی که در آن قرار داده شده کلیک کنید . پس از آن میتوانید با نام کاربری و رمز عبور خود وارد سایت و صفحه کاربری خود شوید .

روش کار با این سیستم :
Click Links ( کلیک بروی لینک ها ) : در این روش که بسیار راحت و بی دردسر است تنها با کلیک کردن بروی لینکها و برای هر لینک 30 ثانیه صبر کردن میتوانید 1 دلار کسب کنید .
ابتدا به قسمت Earning Area بروید . سپس بروی گزینه Click Links کلیک کنید .

 
کسب درآمد از اینترنت


پس از وارد شدن به قسمت Click Links در صورتی که لینکی برای کلیک کردن موجود باشد. همان گونه که در تصویر مشاهده می کنید از ابتدا به صورت تک تک بر روی لینک ها کلیک کنید.لطفا لینک ها را با هم و یکجا باز نکنید.

 
کسب درآمد از اینترنت


با کلیک برروی لینک اول صفحه ای جدید باز میشود که در بالای صفحه آن یک ثانیه شمار معکوس در سمت چپ وجود دارد .

 
کسب درآمد از اینترنت


پس از گذشت 30 ثانیه انتظار در همان قسمت سمت چپ عددی برای شما به همراه 4 چهار عدد دیگر که در جلوی عدد اول هست به نمایش در می آید . شما میبایست در میان این چهار عدد برروی آن عددی کلیک کنید که سایت  به شما نشان داده است و گفته کلیک شما روی کدام عدد با موس انجام شود . ( این کار برای جلوگیری از سوء استفاده در سیستم و تایید مشاهده صفحه شما میباشد ) . پس از آن ، همان صفحه مجدد بارگذاری میشود و شما میتوانید آن را ببندید . و اصلا استرس اینکه آیا صفحه تا چه زمانی باز باشد را به خود راه ندهید.شما هم اکنون میتوانید سراغ لینک بعدی در همان لیست اولیه بروید.

 
کسب درآمد از اینترنت


به همین ترتیب بروی لینکها کلیک کنید و به درآمد خود بی افزایید .
نکته مهم در این روش این است که ، شما نباید هم زمان بر روی چند لینک کلیک کنید ، چون در این صورت پولی به شما تعلق نمی گیرید . شما میبایست تک تک لینک ها را به همان روشی که توضیح داده شده کلیک کنید و صبر کنید تا مرحله کسب در آمد آن کامل شود .

Your Downline ( گرفتن زیر مجموعه ) : شما می توانید با معرفی این سیستم به دوستان خود نیز ، به درآمد خود بی افزایید . به این ترتیب که با وارد شدن به قسمت Your Downline و گرفتن لینک معرفی به دوستان و ارسال لینک و معرفی سیستم به دوستان خود ، در صورتی که آنها ثبت نام خود را تکمیل کنند و به کسب درآمد بپردازند از 50٪ درآمد آنها بصورت مستقیم بهره مند شوید . یعنی در صورتی که دوست شما که از طریق شما در این سیستم ثبت نام کرده باشد 10 دلار درآمد کسب کند 5 دلار هم به حساب شما وارد میشود .

دریافت پورسانت :
پس از اینکه درآمد شما به سقف 1000 دلار برسد با رفتن به قسمت Withdraw می توانید به آسانی پورسانت خود را بروی یکی از حسابهای paypal و یا alertpay دریافت کنید . برای دریافت این مبلغ مستلزم این میباشد که شما یکی از این حساب ها را داشته باشید و یا به حساب دوست و آشنایان خود انتقال دهید . ( بزودی روش ایجاد اینگونه حساب ها و دریافت پورسانت به ریال به شما عزیزان آموزش داده می شود )

  +هر روز بعد از ثبت نام لینک های جدید را به همین منوال کلیک نمایید.
  +اگر رو طول روز چند بار به سایت وارد شوید امکان اضافه شدن لینک های بیشتری جهت کلیک بر روی آنها وجود دارد.
پس درنگ نکنید و هرچه سریعتر به کسب دیوانه وار این درآمد اینترنتی به پردازید ، تنها با صرف 5 دقیقه وقت در روز در آمد ماهیانه میلیونی داشته باشید .


فراموش نکنید که شما نیز میتوانید همانند ما بنر و لینک کسب درآمد خود  را از منوی سمت راست سایت Grandptc با انتخاب منوی Promote و یا Your Downline بردارید و در وبلاگ ها و یا سایت های خود و یا یاهو مسنجر جهت افزارش کسب درآمد ارسال نمایید.

/ 0 نظر / 13 بازدید